fbpx
Lajme

Tërmeti i fuqishëm shemb një pjesë të fakultetit, zë poshtë dhe 2 makina (Video)

TIRANË- Tërmeti i fuqishëm që ra rreth 1 orë më parë në Tiranë, ka shkaktuar dëme të mëdha në godinën e Fakultetit të Gjeologji Minierës.

E gjithë fasada është shembur dhe ka rënë në oborrin e përparmë të godinës duke dëmtuar plotësisht edhe makinat që ndodheshin aty.

TIRANË- Tërmeti i fuqishëm që ra rreth 1 orë më parë në Tiranë, ka shkaktuar dëme të mëdha në godinën e Fakultetit të Gjeologji Minierës. E gjithë fasada është shembur dhe ka rënë në oborrin e përparmë të godinës duke dëmtuar plotësisht edhe makinat që ndodheshin aty.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button