Lajme

VIDEO/ Makina kthehet përmbys tek tuneli i “Tiranë-Elbasan”, rëndohet trafiku

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në hyrje të tunelit në rrugën Tiranë-Elbasan duke shkaktuar trafik të rënduar në një pjesë të aksit. Siç duket në videon e siguruar nga abcneës.al, një makinë tip fuoristradë është kthyer përmbys në hyrje të tunelit duke pësuar dëmtime. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: