Lajme

Vlorë,Shoqërohen një burre dhe një grua, detaje

Vlorë – Dy persona kanë rënë në pr angat e policisë për shkak se aku zohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kr imit në Komisariatin e Policisë Vlorë kanë arrestuar në flagrancë  shtetasin S. D., 30 vjeç, banues në Vlorë, pasi në datë 26.10.2020, ka ushtruar d  hunë fi  zike ndaj ish-bash këshortes së tij.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë është arrestuar në flagrancë shtetasja A. Ç., 35 vjeçe, banuese në Vlorë, pasi në datën 26.10.2020, ka kryer veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka ushtruar d  hunë fizike, ka përndjekur ish-bas hkëjetuesin e saj dhe i ka th yer atij telefonin. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close