Categories Showbiz

Ledri e hoqi nga Instagrami? Si reagon Sara!

Po flitet prej ditësh për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës. Shkak u bë fakti se Ledri nuk shkoi në dy premierat në Tiranë dhe Prishtinë të filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku interpreton edhe Sara.

Orët e fundit sakaq, qarkulloi një lajm sipas të cilit këngëtari e ka hequr partneren e rij edhe nga Instagrami. Megjithatë, duket se në fakt, ai vazhdon ta ndjekë Sarën.

Pyetjes nëse janë ndarë apo jo, Sara iu përgjigj me herët në një intervistë për “T7”.     “Ledri është në shtëpi. Ju e dini shumë mirë si funksionojnë mediat, kështu që do e shihni.

 “Pra, jeni e lumtur?” pyeti gazetarja. “Po, unë jam shumë e lumtur,” tha ajo.

Sara nuk ka reaguar ndaj lajmit të Instagramit, ndërsa po qendron sakaq, në vendlindjen e Ledrit në Prishtinë, ku shihet pranë vajzës së saj dhe mbetet tejet aktive në rrjetet sociale, ku vazhdon të ndajë momente të ndryshme nga jeta e vet.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME