Categories Showbiz

Luizi i bën premtimin e madh Ronaldos: Po fitova do të jap…

Një diskutim mes Ronaldos dhe Luizit ka bërë Luizin të bëj gjestin e veçantë. Teksa Ronaldo ka thënë se i duhen dikujt ato 10000 euro të finales, Luizi ka thënë:

“Nëse fitoj do të jap 5000 euro do e bëj për qejf jo se je fukara, se fukara jam vetë.Ndac bëj botox, ndac cigare, ndac pushime”. Teksa Ronaldo e ka falenderuar Kiara e ka pyetur se përse do ja japë.Ndërkohë që Luizi e ka mbyllur duke thënë: “Se i duhen” Ronaldo e falenderon për gjestin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME