Categories Lajme

Makina e policisë aksidenton makinën e lojtarëve të Juves /VIDEO

 

Fitorja ndaj Fiorentinës ka kaluar në ekstazë disa futbollist të Juventus Primavera, që janë bërë shkak i një aksidenti automobilistik në qendër të Torinos.

Ngjarja ndodhi mesditën e sotme në Corso Potenza, pranë Via Luini rreth orës 13:00. E përfshirë në aksident ishte dhe një makinë policie, brenda së cilës ishin dy persona, njëri prej të cilit mori lëndime të lehta.

Plagë të lehta morën edhe 3 lojtarë të rinj të klubit të Juventusit, mesfushori venezuelian Christian Makoun, mbrojtësi serb Luka Markovic dhe mbrojtësi portugez Joao Serrao, të tre nga 18 vjeç. që ishin në makinën tjetër. Rruga u mbyll për disa momente, ndërsa autoritet nisën punën për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME