Categories Showbiz

“Mban gjithmonë baluke”, Irma Libohova zbulon arsyen pse nuk ndryshon ‘look’

Këngëtarja e njohur e skenës mbetet një prej artistëve që i ka ndërprerë marrëdhëniet me kohën, jo vetëm sepse i ka qëndruar besnike profilit të saj, por sidomos sepse këngët ia ka dedikuar një publiku që dashuron muzikën e mirë, tekstin poetik mbi pentagram, si edhe mesazhin që përcjell arti i saj.

E ftuar së fundmi në emisionin ‘Rudina’  moderatorja e emisionit, Rudina e ka pyetur këngëtaren për look-un e njejtë, me floke të prerë shkurt dhe me baluke.

’Gjithë jetën njësoj! Nuk e ke ndjerë nevojën të ndryshosh?’ e ka pyetur Rudina.

’Jo Rudina.Njëherë që i bëra flokët kaçurrela më doli koka e madhe.Gjithmonë jam përpjekur të mbaj një raport me portretin.Kam preferuar të mbaj baluke që të mos zbuloj vetullat se i kam shumë të bukura.Domethënë i mbuloj hallet me kujdes’ rrëfeu Irma e cila më pas ngriti balluken dhe tregoi vetullat, duke zbuluar kështu dhe sekretin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME