Categories Lajme

Moti, sot rikthehen reshjet e shiut

E shtunë,  24 nëntor:  moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura ku në zonën veriperëndimore do të shoqërohen me reshje të pakta shiu në pjesën e dytë të ditës.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim  me shpejtësi  8-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 1,5 deri në 2,5 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të mbeten kostante.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore          3/13°C
Zonat e  ulëta           7/18°C
Zonat  bregdetare   11/19°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Përmbyset mjeti në autostradën Levan-Fier, detajet e para

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në autostradën Levan-Fier, në afërsi të Spitalit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjergj Luca denoncon “Vodafone”: Më faturuan 1400 euro për 7 minuta “Roaming”

Kompania më e shtrenjtë telefonike “Vodafone Albania” është kthyer në problemin e përditshëm të qytetarëve…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME