Categories Showbiz

Motrat Libohova lënë pas hatërmbetjet dhe shfaqen së bashku

Prej kohësh në media është përfolur për një zënkë mes këngëtareve Irma dhe Eranda Libohova. Prej disa vitesh ato nuk shfaqeshin më bashkë dhe nuk kishte asnjë urim në raste të veçanta në rrjetet sociale. Nuk dihet se çfarë e solli hatërmbetjen mes motrave, por duket se ato kanë vendosur t’i lënë të gjitha pas.

Për herë të parë pas shumë kohësh, Irma dhe Eranda Libohova janë shfaqur së bashku dhe madje kanë postuar një video në rrjetet sociale duke kaluar një kohë të mirë nën shoqërinë e njëra-tjetrës dhe familjarëve të tjerë.

Motrat Libohova lënë pas hatërmbetjet dhe shfaqen së bashku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME