Categories Showbiz

Në prag të një përplasjeje fizike? Efi: U zura keq me Zhakun, më erdhi në fytyrë duke ulëritur. Do e kisha mbytur në dru

Mbrëmë në Prime, opinionistja Zhaklin Lekatari u përplas ashpër me Efin. Por gjatë debatit, Efi përmendi 2 elemente, që me të e patën personale, ndërsa Zhaklinës i kujtoi prapaskenën, pa e përmendur se çfarë.

Janë publikuar bisedat të një zënke mes Efit dhe Zhaklinës në momentet kur Efi ka qenë jashtë Big Brother që mesa duket ka qenë prag për një përplasje fizike, gjë për të cilën, Efi qenka stepur.

Opinionistët e mohuan duke thënë “gënjen, debatet tona i ka parë gjithë Shqipëria”, mirëpo shoqja e Efit ka publikuar një bisedë me Efin, ku kjo e fundit i thotë se është zënë keq me Zhaklinën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME