Categories Lajme

Ngjarja tragjike/ Kjo është nëna e re që u hodh nga ballkoni me djalin 5-vjeçar në krahë

Kjo është 35-vjeçarja Gemma Paris, që u hodh nga ballkoni me djalin e saj 5-vjeçar në krahë. Ngjarja e rëndë u regjistrua në Celano (L’Aquila) të Italisë.

Gruaja ka ndërruar jetë menjëherë, ndërsa fëmija ndodhet në gjendje të rëndë i shtruar në spitalin San Salvatore në kryeqytetin Abruzzo.

Në vendngjarje mbërritën menjëherë policia, urgjenca dhe zjarrfikësit.

“Është një tragjedi. Gruaja ishte në të njëjtën moshë me gruan time. E kam njohur shumë mirë, jemi të shokuar”, ka komentuar kryebashkiaku i Celano, Settimio Santilli.

“Një ngjarje e tmerrshme”, shtoi kryebashkiaku në Facebook, “që të lë të habitur dhe të tronditur, me një ndjenjë të madhe zbrazëtie dhe që meriton vetëm një heshtje dhe respekt të detyrueshëm.

Pusho në paqe e dashur Gemma. Le të lutemi të gjithë që gjithçka të shkojë mirë për Sergion e vogël. Ngushëllimet më të thella nga qyteti i Celanos për prindërit e Gemmas, Graziella dhe Michele, bashkëshortin e saj Achille dhe Fernandën e vogël”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Dyshohet se kthyen magazinën në “shtëpi bari”, arrestohet pronari dhe drejtori i OSHEE në Peqin

Pronari i një magazinë që përdorej për kultivimin e drogës është arrestuar së bashku me…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Babai plagos të bijën dhe vret veten/ Vajza në prag divorci, çfarë e shkaktoi tragjedinë në Lushnje

Lushnja u trondit ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë kur babai Behar Musaku…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tre vëllezër në banesë, kush ishte “shënjestër” e tritolit në Fushë Krujë?

Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi me lëndë plasëse që u regjistruar mbrëmjen e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Krimi i rëndë/ Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) të shtunën në Vlorë

Familjarë dhe të afërm i kanë dhënë lamtumirën e fundit 40-vjeçares Enkelejda Danaj (Limaj) këtë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksidenti i rëndë në aksin Kuç-Qeparo, shoferja në gjendje kritike

Një aksidenti i rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në aksin Kuç-Qeparo. Mësohet se një…

LEXO ME SHUME