Categories Lajme

Ngjarja tronditëse/ 34-vjeçari vret gruan e tij në sy të fëmijëve, largohet duke rrëmbyer djalin e mitur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një 34-vjeçar ka vrarë thikë gruan e tij në sy të fëmijëve.

Ngjarja ka ndodhur në Oklahama, ku burri pasi vrau graun, u largua duke rrëmbyer djalin e tyre 5-vjeçar.

Chase Ainsworth u arrestua vetëm disa orë pas vrasjes së tmerrshme, e cila ndodhi rreth orës 15:00, duke shkaktuar vdekjen e menjëhershme të 31-vjeçares Samantha Ainsworth.

Samantha kishte dy fëmijë me ish-bashkëshortin e saj, një vajzë shtatë vjeçare dhe një djalë pesë vjeçar, të cilët ishin brenda në shtëpi kur ndodhi krimi. Policia është duke hetuar shkakun e krimit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Qendra “Vizioni i Gjelber”, në kuadër të Ditës Ndërkombetare të Egjiptianëve të Ballkanit, realizoi një takim të hapur

Qendra “Vizioni I Gjelber” , ne kuader te Dites Nderkombetare te Egjiptianeve te Ballkanit, realizoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME