Categories Showbiz

Një shtrigë për ish-vjehrrën, Shakira e surprizon nga ballkoni i shtëpisë

Këngëtarja kolumbiane Shakira po vijon të shijojë “suksesin e divorcit” me mbrojtësit katalan, Gerard Pique, teksa kënga e fundit “thumbuese” ndaj tij, i ka sjellë miliona euro të ardhura. Megjithatë historia disa vjeçare në krah të Pique sigurisht që nuk mund të harrohet lehtë nga Shakira, që herë pas here sulmon si futbollistin, ashtu edhe mamanë e tij. Së fundi këngëtarja kolumbiane ka vendosur në ballkonin e saj një shtrigë që shikonte drejt shtëpisë së nënës së Pique, Monserrat Bernabéu, me të cilën është ende fqinje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME