Categories Lajme

Një tjetër mrekulli, 10-vjeçarja del e gjallë pas 185 orësh nën rrënoja

Një tjetër mrekull ka ndodhur në Turqi, ku tetë ditë pas tërmetit shkatërrues , njerëzit vazhdojnë të dalin të gjallë nga rrënojat.

Buzëqeshjet u rikthyen sot nga shpëtimi i një vajze 10-vjeçare e cila u “varros” në rrënojat e një pallati 11-katësh

185 orë pas tërmetit vdekjeprurës, e vogla Ayca Cebni doli e gjallë nga rrënojat, falë punës së palodhur të ekipeve të shpëtimit që po vazhdon prej ditësh.Sipas mediave turke, Ayca është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është dërguar në spital, ku po shërohet.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrasja e biznesmenit Edmond Papa, Gjykata e Tiranës refuzon kërkesën e dy autorëve të dyshuar për gjykim të shkurtuar

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën për gjykim të shkurtuar të Andrew Bodes dhe Albano Velos,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sekuestrohen pasuri me vlerë 300 mijë euro në Tiranë! Ja kujt i përkasin

Një pasuri me vlerë 300 mijë euro është sekuestruar, pasi dyshohet se e kanë burimin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet për shpërdorim detyre, pezullohet efektivi në Vlorë

Pezullohet efektivi në Vlorë. Mësohet se nënkomisari me inicialet M.Q., akuzohet për shpërdorim detyre. “Agjencia…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

N*do në Durrës, turisti përfundon në Polici

Një turist është bërë lajm në Durrës dhe ka shqetësuar komunitetin. Me çantë pas shpine,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Hajduti vjedh çantat dhe paratë nga makina e turistit në Vlorë, arrestohet 36-vjeçari

Vodhi një shumë parash dhe sende personale, në një automjet të parkuar, identifikohet, kapet dhe…

LEXO ME SHUME