Categories Showbiz

“Nuk më ka ikur inati me Ledianën”, Mevlan Shaba flet për jetën private pas “Për’puthen”

Mevlan Shaba, ditën e sotme ka zhvilluar një intervistë online në emisionin Breaking. Aty ish- konkurrenti i “Përputhen” ka folur për muzikën, dhe dashurinë. Ai është ndalur tek Lediana, pasi gazetarja e emisionit e ngacmoi. Ajo e pyeti nëse ka shkruar më këngë për dashurinë që u krijua në emision. “Me thënë të drejtën jo. Vetëm kënga “Lediana”, dhe ajo ishte spontane.

Ai u pyet sërish lidhur me këtë këngë. Gazetarja dëshironte të dinte nëse Mevlani e këndonte këngën e saj nëpër koncerte. “Për momentin jo, se nuk më ka dalë inati me të. Ndoshta më vonë”, tha ai. Gjithashtu, Mevlani nuk ishte aspak i vendosur për vazhdimësinë e lidhjes. Aktualisht të dy ata janë të ndarë, por Mevlani e la një derë të hapur, si duket shpreson se mes tyre mund të ketë dicka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME