Categories Lajme

Ofendoi Romeon, plas sherri mes Heidit dhe Gracianos: Më plasi mua që më ke…!

Graciano Tagani është përshirë në një debat me Heidin, pasi balerini e quajti Romeon “kallam Veshaj”. Kaq mjaftoi që Heidi të shfryhet me Gracianon.

Debati:

Graciano: Kallam Veshaj.

Romeo: Çfarë ishte ore?

Graciano: Kallam Veshaj.

Romeo: Kallam Veshaj?!

Heidi: Ti ke bërë një nam për emrin tënd dhe tani po bën këtë!

Graciano: Çfarë ke moj Heidi? Çfarë problemi ke?

Graciano: Tani u kujtove që të më vihesh kundër? Çfarë je duke bërë?

Heidi: Çfarë të dua unë?

Graciano: Çfarë po bën moj se të kam respektuar pa fund?

Heidi: Me plasi mua që më ke respektuar!

Graciano: Heidi mirë se erdhe në realitet!

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Vrau trafikantin e madh të Irakut, Artan Hoxha zbulon dënimin e tmerrshëm për shqiptarin

Artan Hoxha ka folur për dënimin e Xhuljano Prengës, shqiptarit me nënshtetësi suedeze, që ekzekutoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I nxehti afrikan ‘pushton’ Shqipërinë, temperaturat do të arrijnë deri në 43°C

Këtë javë vendi ynë pritet të përjetojë “ferrin mbi tokë” me temperatura tepër të larta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME