Categories Lajme

Përfshihet nga flakët makina në Vlorë, shpëtojnë mrekullisht anëtarët e një familje

Një automjet është përfshirë në flakë, teksa ka qenë në ecje. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Skelës në qytetin e Vlorës, ndërsa raportohet për fat të mirë nuk ka persona të lënduar.

Në automjet po udhëtonin anëtarët e një familje, të cilët sapo kanë konstatuar zjarrin kanë dalë menjëherë nga mjeti.

Falë ndërhyrjes së zjarrfikësve zjarri është arritur të shuhet. Dyshohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike.

Si pasojë e situatës është bllokuar qarkullimi për rreth 2 orë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME