Categories Lajme

Përmbyset automjeti me targa rumune në rrugën pa sinjalistikë, zhduket drejtuesi

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale Sarandë-Kardhiq.

Bëhet me dije se një makinë me targa rumune ka përfunduar përmbys anës rrugë. Edhe pse siç shihet në foto makina është dëmtuar rëndë, shoferi si duket ka arritur të dalë nga mjeti dhe të zhduket.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e aksidentit si dhe për të bërë të mundur identifikimin e shoferit. Lagështia, punimet në rrugë dhe mungesa e sinjalistikës dyshohet se janë bërë shkak i aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

E rëndë/ “Nuk ndihem mirë”, shqiptari ndërron jetë në farmaci

“Nuk ndihem mirë”. Fill pasi tha shqetësimin e tij, kolegu e çoi drejt farmacisë më…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nga pritja te konferenca Rama-Zelensky, detaje nga Samiti për Ukrainën, që mbahet të mërkurën

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky pritet të mbërrijë mbrëmjen e sotme në Shqipëri, në kuadër…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Samiti për Ukrainën dhe Ballkanin Perëndimor, “blindohet” Tirana, bllokohen disa akse rrugore (Njoftimi)

Në datat 28 dhe 29 shkurt, në Tiranë, do të zhvillohet Samiti për Ukrainën dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

EMRI/ Vritet shqiptari në Malin e Zi, pjesë e grupit kriminal, arrestohet autori i dyshuar

Një shtetas shqiptar, ish-pjesëtar i klanit Skaljar, Edmond Mustafa është vrarë mëngjesin e sotëm (27…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Omnitele konfirmon: One Albania ka rrjetin më cilësor në vend

Rrjeti i One Albania merr pikët maksimale për thirrjet zanore, data dhe përdorimin e aplikacioneve.…

LEXO ME SHUME