Categories Lajme

Përzuri nga banesa vajzën e mitur pas sherreve të vazhdueshme dhe dhunoi gruan, pranga shqiptarit në Volos

Një 47-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke, pasi akuzohet për konflikte të vazhdueshme me vajzën e tij të mitur si dhe për dhunë ndaj gruas. Ngjarja në fjalë është regjistruar në Volos.

47-vjeçari pas një debati me vajzën e tij e ka nxjerrë këtë të fundit jashtë banesës dhe nuk e ka lejuar të futet më. E gjendur përballë kësaj situate, ka ndërhyrë gruaja e tij, të cilën ai ka nisur ta dhunojë, duke e kapur dhe prej flokësh.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk dihet, është denoncuar dhe më pas arrestuar nga policia.
Nga hetimet rezulton se 47-vjeçari ka pasur probleme të shpeshta me alkoolin, ndërsa nuk është hera e parë që dhunon familjarët e tij. Ndaj tij rëndon akuza e dhunës në familje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME