Categories Lajme

Plagoset me thikë 40-vjeçari tek ‘Komuna e Parisit’ në Tiranë

Një 40-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë gjatë natës në ‘Komunën e Parisit’ në Tiranë.

Ai është plagosur në kurriz pas një konflikti me një person tjetër. Ndërkohë autorët janë shoqëruar nga autoritetet policore si dhe është bllokuar dhe mjeti “Volkswagen Tiguan” me të cilin ata lëviznin. Blutë kanë sekuestruar edhe  një armë të ftohtë të tipit thikë, të përdorur në krim.

Mësohet se 40-vjeçari është në spital jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa pritet një njoftim zyrtar nga policia për rastin në fjalë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Qeveria miraton listën e re të barnave të rimbursueshme, ministrja e Shëndetësisë: Shtohen 50 medikamente

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu deklaroi  se në mbledhjen e sotme të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

I vuri flakën tokës, por u dogj edhe vetë, humb jetën 75-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat ku një 75-vjeçar është djegur pasi i vuri flakën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kishin mbetur të bllokuar në një fshat në Përmet, Policia ndihmon 5 turistët francez, një prej tyre i dëmtuar në këmbë

5 turistë nga Franca janë ndihmuar nga Policia e Përmetit pasi kishin mbetur të bllokuar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohen se kërkonin para nga biznesmenët duke u hequr si zyrtarë vendorë, arrestohen 2 persona/ Si funksiononte skema përmes “Signal”

Dy persona u arrestuan dhe një i tretë u shpall në kërkim, ndërsa akuzohen se…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Parlamenti Europian letër Belerit në burgun e Fierit: Je zgjedhur nënkryetar Komisioni për Peticionet

Fredi Beleri është zgjedhur nënkryetar i dytë i Komisionit të Peticioneve të Parlamentit Evropian, gjatë…

LEXO ME SHUME