Categories Showbiz

Probleme në martesën 16-vjeçare, Arbana Osmani drejt ndarjes nga bashkëshorti?

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani ka një martesë 16-vjeçare me bashkëshortin e saj, Ardit Kero.

Edhe pse kanë kaq shumë vite bashkë, ata e kanë mbajtur jetën e tyre familjare thuajse hermetike. Por disa zhvillime të reja në jetën e tyre, duket se është paksa e vështirë që të mbahet e fshehur.

arban2

Së fundmi po përflitet se Arbana dhe Arditi kanë disa probleme në çift dhe burime për “iconstyle.al”, bëjnë të ditur se ata po shkojnë drejt ndarjes.

arbana

Osmani ka qenë gjithnjë e rezervuar sa i përket jetës private dhe ka arritur të mbrojë me fanatizëm familjen, duke pasur nga ana tjetër një karrierë shumë të suksesshme në televizionin “Top Channel”.

arbana3

Ndërsa për bashkëshortin e saj dimë shumë pak dhe madje të pakta janë edhe fotot e tij që qarkullojnë në internet.

arbana4

Arditi është 8 vite më i madh se Arbana dhe është financier me profesion. Ndërkohë ata kanë edhe një djalë që quhet Jon, që këtë mars mbush 4 vjeç.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME