Categories Lajme

Qindra të pranishëm, i jepet lamtumira e fundit 19-vjeçares shqiptare që vdiq në aksident

Mbi pesëqind persona kanë përshëndetur për herë të fundit Eralda Spahillarin, 19-vjeçaren që humbi jetën në aksidentin e ndodhur mbrëmjen e 4 marsit në Itali.

Ceremonia mortore u bë bashkë me atë të Barbara Brotto, e cila humbi jetën në të njëjtin aksident.

Arkivoli i bardhë i së resë, i mbuluar me trëndafila u transportua në gjimnazin ku e reja studionte nga familja e saj dhe nga babai i Mikele Tatanit, i dashuri i Eraldës i cili drejtonte BMW që u përplas teksa ecte me shpejtësi 140 km/h.

Pas funeralit u lëshuan tullumbace për viktimën tjetër të aksidentit, 17-vjeçaren Barbata Brotto.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME