Categories Showbiz

Rekord klikimesh që në fillim, TCH publikon këngën e plotë të Luizit për Kiarën kete Shen Valentin (VIDEO)

Sot në ditën e Shën Valentinit, Luiz Ejlli i ka dedikuar një këngë Kiarës dhe moderatorja do të surpizohet gjatë spektaklit të sotëm

“Me ty” titullohet kënga të cilën Luiz Ejlli ka kënduar për moderatoren, lidhja e të cilëve u bë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Top Channel ka publikuar këngën e plotë në kanalin e You Tube të shoqëruar me momentet e çiftit gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Teksti është realizuar nga Elgit Doda, teksa vihet re se kënga po merr rekord klikimesh që në fillim.

Luizi dhe Kiara janë kthyer tashmë në një prej çifteve më të përfolur të showbizit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME