Categories Showbiz

“Sa kam qarë në mëngjes”/ Luizi hapet me Armaldon: Nuk jam në terezi…

Luizi i tha Armaldos se kishte qarë shumë në mëngjes për shkak të sjelljes së çuditshme të Kiarës.

Ai i shpjegoi situatën Maestros, duke i thënë që kur shkoi në tualet, ai i përshëndeti të gjitha vajzat, dhe nuk i tha “Mirëmëngjes” në mënyrë të veçantë Kiarës, pasi ajo po bisedonte me Oltën dhe Nitën.

Luizi tha se ka momente që ai nuk është në terezi dhe se Kiara nuk ka pse reagon ashtu, për një gjë kaq të vogël.

Pranë Luizit u afrua edhe Kristi, i cili e pyeti se pse është mërzitur, por ai nuk preferoi ta ndante shqetësimin e tij me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME