Categories Lajme

Sapo zbriti nga avioni në Torino, policia i zë ‘pritë’ shqiptarit të akuzuar për trafik droge dhe i vë prangat

Policia italiane në Torino ka vënë në pranga një shqiptar të akuzuar dhe dënuar për trafik droge.

Shtetasi shqiptar ka zbritur në aeroport me një fluturim nga jashtë, por sapo ka shkelur në tokë është kapur nga skuadra e Ferrarës.

I ndaluar dhe identifikuar me ndihmën e Policisë Kufitare dhe skuadrës lëvizëse të kryeqytetit piemontez, i dënuari u shoqërua në burgun e Torinos ku do t’i duhet të shlyejë dënimin me 11 vite burg, pasi njihet si përgjegjës për krime që lidhen me drogën edhe në provincën e Ferrarës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME