Categories Lajme

Shkrumbohet plotësisht makina në autostradën Lushnje-Rrogozhinë

Një makinë tip “Benz” ML që po udhëtonte në autostradën Lushnje – Rrogozhinë, në afërsi të fshatit Golem, është përfshire nga flakët ditën e sotme.

Në mjetin ku udhëtonte një çift bashkëshortesh me vajzën e tyre, është vënë re nga drejtuesi i mjetit që në pjesën e përparme të makinës ka pasur tym.

Drejtuesi i mjetit ka ndaluar dhe sapo familja ka zbritur, makina është përfshire nga flakët të cilat janë përhapur me shpejtësi.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, ndërsa edhe ndërhyrja e shpejtë e forcave zjarrfikëse nuk ka arritur të ndalojë shkrumbimin e plotë të mjetit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME