Categories Showbiz

Shokon Renato Mekolli: Konkurrenti i ‘Hell’s Kitchen’ më ka kërcënuar

Shefi i njohur i Kuzhinës, ka habitur publikun këtë javë me deklaratën e bërë gjatë emisionit ‘Thumb’.

Ai tha se është kërcënuar nga një konkurrent gjatë regjistrimit të emisionit ‘Hell’s Kitchen.

“Ka patur edhe kërcënime patjetër, por kjo ka ndodhur edhe tek Masterchef”.

Ndërkohë Aulona ka këmbëngulur të qëndrojë tek “Hell´s Kitchen” dhe e ka pyetur se si ka reaguar ai kundrejt këtyre kërcënimeve.

“Patjetër që unë kam marrë masat e mija, pavarësisht se ishin kërcënime budallenjsh”- ka përfunduar Renato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME