Showbiz

Kush është shqiptari që mahniti jurinë dhe tani pretendon çmimin e parë në ‘The Voice of Greece’?

Marselino Sherifi është një 26-vjeçar nga Tirana, emri i të cilit kohët e fundit po lakohet gjithnjë e më shumë në mediat greke, por edhe në ato shqiptare, pasi spikati në një talent show të njohur. Ai u paraqit në “The Voice of Greece” si këngëtar dhe instrumentist, dhe e fitoi zemrat e jurisë dhe publikut menjëherë. Marselino ia doli të mbërrinte në gjysmëfinale dhe më pas në finale, falë votave të publikut. Ai është ndër pretendentët kryesorë për çmimin e madh, që është një kontratë me Minos EMI.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close