Showbiz

Pasi postoi fotografinë me Antonelën, pendohet Mevlani, e fshin nga Instagrami

Një nga konkurrentët që është komentuar shumë në Për’puthen është Mevlani, i cili është i fokusuar tek Ledjana dhe Antonela.

Mes tyre ka shpesh debate të ashpra ndërsa Mevlani duket se nuk është ende i vendosur se cila është e duhura për të dhe të deklarohet se takimet do t’i vazhdojë vetëm me njërën prej tyre. Një ditë më parë, në profilin e tij në “Instagram”, postoi një fotografi ku shfaqej së bashku me Antonelën nga puntata  e djeshme.

Mevlani e kishte shoqëruar foton me një emoji qershie, ndërsa Antonela i komentoi me një emoji zemër. Duket se është penduar pasi pak minuta më vonë, e ka fshirë fotografinë. Nga ana tjetër, Antonela foton në fjalë e ka postuar në “Instastory” të shoqëruar me emoji zemre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: