Showbiz

Reagon për herë të parë vëllai i Beatrix Ramosaj, e ka emrin Behigje hahahahahaha o vdiqa

Ditën e djeshme në një emision televiziv u tha se Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur e cila është pjesē e Big Brother Vip nuk e ka emrin Beatrix si të gjithë e njohin.

Lajmi se Trixa e ka emrin Behigje u përhap me shpejtësi dhe të gjithë reaguan të habitur për këtë lajm. I fundit që ka reaguar në lidhje me këtë lajm është Alban Ramosaj, vëllai i saj. Në një postim në InstaStory, Albani ka shkruar duke qeshur se emri i ri i Beatrix është Behigje dhe asgjë mund ta ndryshojë.

Behigje Ramosaj, hahahahahaha o vdiqa. Kom kesh n’zo o njerëz. Lajmi më i mirë deri më sot. Beatrix Ramosaj emri jot i ri është Behigje dhe asgjë nuk mund ta ndryshojë mendjen time.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close