Showbiz

“Shko në dhomën e rrëfimit”/ Lori Hoxha ka ‘ankesa’ për Arbana Osmanin

“Mirëmbëma yje”, kështu e nis thuajse çdo herë moderatorja Arbana Osmani komunikimin me banorët e shtëpisë, në spektaklet e “Big Brother VIP”, e kjo duket se është kthyer në një fjali karakteristike të moderatores.

Mirëpo, Lori Hoxha, producentja e formatit, ka ‘pakënaqësi’ lidhur me këtë, por aspak lidhur me punën. Në një postim në Instagram, ku Lori shihet duke konsumuar kafen e mëngjesit, shkruan me humor, “Është gjithçka në rregull, deri kur Arbana Osmani nuk më thotë ‘Mirëmëngjes yll’”.

Moderatorja ia ka kthyer po ashtu me humor, duke i shkruar “Lori në dhomën e rrëfimit”. Kjo tregon edhe një herë marrëdhëniet e mira mes tyre dhe përkushtimin për punën në “Big Brother VIP”, pasi edhe batutat e gjithçka tjetër lidhet me të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: