Categories Lajme

Shpërthen në flakë “BMW” në mes të rrugës, shpëton mrekullisht shoferi

Një oficer policie dhe një kalimtar i momentit, i kanë shpëtuar jetën një shoferi disa sekonda përpara se vetura e tij të merrte flakë. Departamenti i Policisë Metropolitane në Las Vegas tregoi një veturë të markës BMW, i cili ishte përplasur me një palmë që ndodhej në trafikndarësin e rrugës ku ai po kalonte.

Ndërkohë që nga kapaku i veturës po dilte tym, një oficer policie dhe një kalimtar i çastit kanë mundur të nxjerrin nga vetura shoferin i cili duket që ishte pa ndjenja.Disa sekonda pasi shoferi u nxorr nga vetura, kjo e fundit u përfshi nga flakët dhe pësoi dëmtime të mëdha.

Zjarri është shuar dhe drejtuesi i veturës është shoqëruar në spital për të marrë ndihmën e shpejtë. Përpos kësaj autoritetet amerikane kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen për të zbardhur detajet e para.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME