Categories Lajme

Shqiptari masakron me sëpatë infermieren italiane në sy të familjarëve

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali dhe protagonist është një burrë me origjinë shqiptare. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka goditur dhe ka masakruar me sëpatë një 63-vjeçare në fshatin Roverto.

Shqiptari ishte fqinj me viktimën. Ai e priti jashtë shtëpisë infermieren në pension dhe më pas e qëlloi dy herë më sëpatë në kokë e fytyrë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Infermierja u vra në sy të nënës së saj 80-vjeçare, djalit dhe disa familjeve të tjera, të cilat ndodheshin në rrugë në kohën kur ndodhi ngjarja makabre.

Autori i dyshuar i ngjarjes, babai i dy vajzave, është dorëzuar pas krimit në Polici. Autori dhe viktima kishin pasur sherr të vazhdueshme me njëri-tjetrin. Mara Fait ishte sulmuar edhe më parë nga autori.

Ditën e djeshme ajo po kthehej nga supermarketi pasi kishte bërë pazar me nënën e saj të moshuar dhe të sëmurë, por nuk e dinte se ky do ishte pazari i fundit për të pasi u godit për vdekje

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME