Categories Showbiz

“Shumë i rëndë komenti i Zhaklin”/ Arbëri për Kiarën: Prit t’i vijë mesazhi, se nuk di çfarë të thotë

Sa i përket komenteve seksite që Luizi bëri ndaj Jorit, Kiara reagoi dhe doli në mbrojtje të tij.

Kiara: Luizi aty po bën lojë. Komentet nuk janë me tendencë, por në kuadër të lojës. Zhaklin, nuk e kam dëgjuar asnjëherë prej teje të thuash që unë jam vajzë e mirë.

Zhaklin: Unë nuk jam këtu të të them që ti je vajzë e mirë. Unë nuk e di se çfarë vajze je ti.

Kiara: Ti nuk më ke mbrojtur asnjeherë. Kur më ke parë në situata shumë të vështira aty brenda, nuk më ke thënë kurrë që jam vajzë shumë e miurë.

Zhaklin: E dashur, unë jam opinioniste, nuk jam mamaja jote. Kur i dashuri jo të futi te lavamani, unë të thash që po gënjeje aty.

Arbër: Ajo ka katër orë me telefon në dorë dhe çfarë i vjen në telefon atë thotë. Prit t’i vijë mesazhi dhe të dijë se çfarë të thotë.

Kiara: Është shumë e rëndë ajo që tha Zhaku. Luizi e bën në kuadër të lojës, ai e di se çfarë bën. Është loja e tij.

Zhaklin: Nëse ty nuk të bën përshtypje sjellja e burrit tënd kur ai i thotë një vajzë e përdalë, zhgarravinë.. nuk di çfarë të them. Ti je gënjeshtare.

Tea: Luizi ia ka thënë fjalën e përdalë Oltës, mua dhe Kejvinës. Dua t;ia paralelizoj Kiarës, kur thua që je një gocë kam turp të kem në shoqerinë time, përse është turp?

Kiara: “Përputhen” është një program që ti shkon për të kërkuar të dashur. Big Brother është program tjetër.

Tea: Në Përputhen quhesh e përdalë dhe në Big Brother jo? Loja ka rregulla moj Kiara.

Kiara: Po boll pra, se të njëjtën gjë bëni si kur isha brenda, si jashtë.

Arbër: Ke 100 prëqind të drejtë. Të kërkojmë falje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME