Categories Showbiz

“Si t’ia bëj Efit?”/ Qetsorin e ‘kap frika’, kërkon ndihmën e Luizit dhe Kiarës për ta nxjerrë jashtë

Mëngjesin e sotëm Qetsor Ferrunaj ka shprehur ‘frikë’ nga Efi Dhedhes dhe si pasojë kërkoi mendim Luiz Ejllit, Elvis Pupës dhe Kiara Titos, se çfarë të bëjë për ta nxjerrë atë nga loja.

Luizi i tha Qetsorit të mos e vrasë shumë mendjen, pasi ai do shkojë në finale. Ky i fundit tha se i kishte thënë Nita Latifit që ta mbante pranë Efin, siç bëri me Fotininë, pasi sipas Qetsorit nëse Nita të merr në patronazh, të terezit.

Luizi i tha Qetsorit se ai nuk ka përse e llogarit Efin. Sipas tij, Luizi bën gabim që e nënvlerëson Efin, duke thënë të mos e llogarisë. Sipas Luizit, nuk është nënvlerësim, por mendim, sepse atij nuk ka çfarë i bën Efi.

Teksa po flisnin për fianlistës, Luizi tha se ai Dean e do jashtë shtëpisë, ndërsa për Kristin tha se si me të, si pa të në finale është njësoj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME