Categories Lajme

Spanjë, 33-vjeçari shqiptar qëllohet me pesë plumba

Një i ri shqiptar është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në një qendër tregtare në Spanjë në qytetin Marbella.

Mediat vendase raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 21:40, ndërsa shqiptari ka marrë 4-5 plumba me armë zjarri.

I plagosuri është dërguar në spital, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.

Qendra tregtare ku ka ndodhur ngjarja në Marbella është kthyer në një pikë të nxehtë në larjen e hesapeve mes bandave.

Më 28 tetor, tre persona të armatosur me kapuç hapën zjarr ndaj dy personave, të cilët u plagosën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

FOTOT/ Pamjet e dëmeve të shkaktuara nga shpërthimi në Pogradec

Këto janë pamjet pas shpërthimit me lëndë plasëses në sheshpushimin e një pallati në Pogradec. Shpërthimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ulje temperaturash dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

Ditë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme dhe pak më të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME