Categories Lajme

“Ta dhash e s’ma ktheve? Ç’është kjo?” Fatmira Breçani shokohet kur dëgjon këngët e Mozzik

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore të veriut të Shqipërisë, Fatmira Breçani, ka qenë e ftuara e parë gjatë puntatës së parë të emisionit ‘Glamour Zone’, i cili nisi mbrëmjen e kësaj të premteje, 16 shtator.

Moderatorja, Ester Bylyku, i ka kërkuar të vlerësojë me një notë, këngët të cilat janë kthyer në hite verore, të tilla si Don Xhon-‘Katile’, Era Istrefi-‘Bebe’, dhe së fundmi Mozzik-‘Bespreme’.

‘Çfarë është kjo, ta dhash e s’ma ktheve? Nuk përshtatet shumë me gjykimin tim kjo këngë. Gjithësesi unë nuk ia kuptoj të gjitha fjalët, kështu që po i jap notën 7’ u shpreh Fatmira.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME