Categories Lajme

Tashmë si deputete/ Me lot në sy Ori Nebijaj i thotë ‘mirupafshim’ prezantimit në TV: Nuk jam…

Sot ishte dita e fundit e Ori Nebijaj në prezantimin e emisionit “Përputhen”, pasi tashmë do ta shohim në Parlament si deputetë të vendit. Në puntatën e fundit të saj në emision, Ori u surprizua nga stafi, madje ajo nuk i mbajti dot as lotët.

Sigurisht nuk ka munguar një surprizë për të dhe disa fjalë zemre nga Arjani dhe Neda, me të cilët ka ndarë studion gjatë gjithë kësaj periudhe. Ndërsa vetë Ori u shpreh se nuk është emocionuar ndonjëherë më shumë sesa sot.

“Ju e bëtë këtë surprizën, mua më prekët, nuk jam prekur ndonjëherë kaq shumë. Jam e lumtur që punova me gjithë ekipin e Përputhen. Jam e lumtur që Tch ka qenë një familje. Kështu do të jemi, goca po ikën për studime dhe do kthehet përsëri. Ju duam shumë të gjithëve, shihemi në ditë më të bukura”, është shprehur moderatorja e njohur.

Kujtojmë që Ori Nebijaj mori mandatin e deputetes, pasi ky vend u la bosh nga Grida Duma, e cila u tërhoq nga politika, për t’iu përkushtuar botës së televizionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Izoloi gruan në banesë me kamera sigurie, Gjykata e Apelit merr vendimin për 34-vjeçarin

Gjykata e Apelit të Tiranës ka refuzuar kërkesën për liri të 34-vjeçarit Asqeri M. i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa jetë në shtëpi 54 vjeçari në Lezhë

Një burrë 54 vjeç u gjet pa jetë sot në shtëpinë e tij. Ngjarja ndodhi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atë që ka për detyrë ta bëjë shteti, banorët e Vranishtit e bëjnë me lekët e tyre

Ndërsa të gjithë fshatrat vuajnë shpopullimin dhe i janë dorëzuar këtij fati, krejt e kundërta…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Sëmundjet tumorale po shtohen me shpejtësi, mjekët thirrje për rivendosjen e ligjit antiduhan

Sëmundjet tumorale po prekin gjithnjë e më shumë njerëz dhe për fat të keq dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Ekzekutori ishte djali! Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit: E gjithë familja e përfshirë…

Policia e Durrësit zbardh vrasjen e 50-vjeçarit Pëllumb Meta. Duket se ekzekutori i babait nuk…

LEXO ME SHUME