Categories Showbiz

Të veshur me rozë, Donaldi dhe Bora shkëlqejnë në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Donald Veshaj dhe Bora Zemani zgjodhën të kombinoheshin, ndërsa ishin të ftuar në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Çifti organizuan një dasmë magjike në bregdet në jug të Shqipërisë.

Eventi ka qenë i mbushur me yje dhe personazhe të njohur përfshirë Bora Zemanin, Donald Veshajn, Romeo Veshajn, Ermal Fejzullahun, Ariana Fejzullahun, Luiz Ejllin apo Kiara Titon.

Moderatorja e njohur veshi një fustan të gjatë saten teksa prezantuesi zgjodhi një kostum rozë të hapur.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME