Categories Showbiz

Tha se është më e sigurt në Serbi sesa me shqiptarë, Nita reagon ashpër ndaj Zhakut

Zhaklin Lekatari është duke qëndruar në Beograd të Serbisë, e duke postuar vazhdimisht pamje nga atje. Që nga momenti i hyrjes së saj në territorin serb, ajo ka qenë aktive, duke postuar fotografi të shumta përfshirë dhe një të flamurit serb, duke shkruar “Mirë se vini”.

Në një tjetër postim Zhaklina ka shkruar se ndihet e sigurtë ku nuk ka shqiptarë.

E në mesin e të revoltuarve nga ky postim nuk kanë qenë vetëm ndjekësit, por edhe ish-banorë të formatit Big Brother VIP, si Nita Latifi.

“Hipokrizi e gjallë. Marre”, është shprehur ajo sa i përket postimit të Zhaklinës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

U arrestua brenda në shtëpinë e BBVIP, ja momentin kur banorët mësojnë lajmin për konkurrentin! Si reaguan ata

Për arrestimin e Liam Osmanit, banorit që mbrëmjen e djeshme u bë pjesë e Big…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zbulohen prapaskenat e ndarjes pas një viti martese të futbollistit të Kombëtares: Shkak tradhtia

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda dhe partnerja e tij Ajsel Abazi mesa duket i…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ndahet nga jeta në moshën 31-vjeçare këngëtarja e cila u bë virale në TikTok

Cat Janice, këngëtarja virale e TikTok, është ndarë nga jeta në moshën 31-vjeçare. Këngëtarja kishte…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

E pazakontë në BBV, Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton!

Big Brother Vip Albania nuk është thjesht një reality show televiziv i zakonshëm. Në Shqipëri…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Do ndonjë këngë tjetër t’ja falim?!”, Soni Malaj “akuzon për vjedhje” Dua Lipën (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka qenë e ftuar së fundmi në një intervistë…

LEXO ME SHUME