Categories Lajme

TikTok-u çmend fëmijët, vajza e vogël prek pjesët intime në video

Në rrjetet sociale në të shumtën e rasteve, po reklamohet në masë banaliteti dhe video që nuk përçojnë mesazhe të rëndësishme, por vetëm skena +18 që tregojnë se si rinia shqiptare po ushqehet me sjellje jo të hijshme.

Së fundmi, një qytetar i shqetësuar për brezin që po rritet, ka dërguar në redaksi një video që i ka dalë para në Tik Tok. Në pamje shihet një vajzë, e mitur, 10-vjeçare e cila me veprimet që bën të duket sikur është një vajzë e filmave për të rritur.

E mitura, në vend që të kapë me dorë një libër të zhvillojë trurin, apo të dalë të luaje me shoqërinë e saj, lojëra si hedhja me litar, kukafshehti, ngriva-shkriva, vajza si duket kënaqet në moshën e bukur të jetës së saj me një telefon, duke bërë video për TikTok dhe duke e postuar.

Ajo që është më e dhimbshme kur sheh se çfarë brezi po rritet në Shqipëri, është ‘pjeshkërimi’ i të miturës në video e cila kafshon buzën, nxjerrë llapën, prek pjesët intime, me pak fjalë lëvizje shumë erotike duke marrë parasysh se sa e vogël është vajza.NOA

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Qendra “Vizioni i Gjelber”, në kuadër të Ditës Ndërkombetare të Egjiptianëve të Ballkanit, realizoi një takim të hapur

Qendra “Vizioni I Gjelber” , ne kuader te Dites Nderkombetare te Egjiptianeve te Ballkanit, realizoi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME