Categories Lajme

Tjetër aksident në Belsh, 17-vjeçari me motor përplas për vdekje 80-vjeçaren

Një tjetër aksident është regjistruar sot në Belsh. Në aksin rrugor “Belsh-Grekan”, motomjeti me drejtues një 17-vjeçar dyshohet se ka përplasur një këmbësore të moshuar.

E moshuara, e identifikuar me inicialet R.L., ka ndërruar jetë rrugës për në spital, ndërsa adoleshenti B. Arapi ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, pasi ka pësuar dëmtime.

“Me 17-vjeçarin po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale”, njofton policia ndër të tjera.

Kujtojmë se më herët, po në Belsh, nga përplasja e një makine me një motomjet, humbi jetën një 40-vjeçar.

Belsh/Informacion paraprak

Në aksin rrugor “Belsh-Grekan”,  motomjeti me drejtues shtetasin B. A., 17 vjeç ka përplasur shtetasen R. L., rreth 80 vjeçe (këmbësore).

Si pasojë e dëmtimeve, shtetasja R. L., ka ndërruar jetë në spital.

Gjithashtu, është dëmtuar 17-vjeçari i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Me 17-vjeçarin po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po kryen hetime për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

E rëndë/ “Nuk ndihem mirë”, shqiptari ndërron jetë në farmaci

“Nuk ndihem mirë”. Fill pasi tha shqetësimin e tij, kolegu e çoi drejt farmacisë më…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nga pritja te konferenca Rama-Zelensky, detaje nga Samiti për Ukrainën, që mbahet të mërkurën

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky pritet të mbërrijë mbrëmjen e sotme në Shqipëri, në kuadër…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Samiti për Ukrainën dhe Ballkanin Perëndimor, “blindohet” Tirana, bllokohen disa akse rrugore (Njoftimi)

Në datat 28 dhe 29 shkurt, në Tiranë, do të zhvillohet Samiti për Ukrainën dhe…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

EMRI/ Vritet shqiptari në Malin e Zi, pjesë e grupit kriminal, arrestohet autori i dyshuar

Një shtetas shqiptar, ish-pjesëtar i klanit Skaljar, Edmond Mustafa është vrarë mëngjesin e sotëm (27…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Omnitele konfirmon: One Albania ka rrjetin më cilësor në vend

Rrjeti i One Albania merr pikët maksimale për thirrjet zanore, data dhe përdorimin e aplikacioneve.…

LEXO ME SHUME