Categories Lajme

Tregtari i ri shqiptar i lëndën narkotike – Furnizoi Parman me 130 mijë euro kokainë

Një 21 vjeçar shqiptar u arrestua nga policia italiane pasi po tentonte të hynte në vend pas kthimit nga Shqipëria.

I riu, gjatë vitit të kaluar, kishte kaluar një sasi të madhe kokaine për klientët e shumtë në Parma. Ai përfundoi në pranga dhe është në burgun e Anconas.

I riu, i cili u arrestua në shkurt të vitit 2017 në Parma, ku ju kap një dozë lëndë narkotike u lirua me kusht, duke vendosur masën e ndalimit të qëndrimit në qytetin e Parmas.

Tregtari i ri i drogës nuk e respektoi ndalimin dhe për gati një viti kaloi 1600 doza kokainë me një qarkullim prej 130 mijë eurosh. Karabinierët, pas shkurtit, vendosën të ndiqnin veprimet e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME