Categories Showbiz

Vazhdojnë skandalet: prangoset vëllai i Meghan Markle

Thomas Wayne Markle Jr., gjysmëvëllai i Meghan Markle, është arrestuar në Oregon për vozitje në gjendje të dehur.

Policia ka njoftuar se ai kishte pasur sasi të ndaluar alkooli në organizmin e tij kur është arrestuar në orët e vona në qarkun Josephine në verilindje të shtetit amerikan, Oregon.

Autoritetet kanë thënë përmbajtja e alkoolit në gjakun e tij ka qenë 0.11 për qind, mbi limitin e lejuar (që është 0.08 për qind).

52-vjeçari nga Grants Pass është dërguar në një qendër detoksikimi dhe tash mbi të rëndon akuza për vozitje në gjendje të dehur.

Meghan Markle, një ish-aktore amerikane, në maj të viti të kaluar u martua me princin Harry dhe është bërë dukesha e Sussexit.

Çifti është në pritje të fëmijës së parë, mirëpo emri i 37-vjeçares ka qarkulluar vazhdimisht në media, në veçanti për problemet e shumta të familjarëve të saj.

Ajo nuk ka raporte të mira me babanë e saj, Thomas Markle Sr., si edhe me fëmijët nga martesa e tij e parë.

Thomas Markle Sr. u martua me Roslyn Loveless në vitin 1964, me të cilën i ka dy fëmijë, Samantha (e lindur në vitin 1964) dhe Thomas Markle Jr. (i lindur në vitin 1966). Ata u ndanë në vitin 1975.

Në vitin 1979, ai u martua me Doria Ragland, me të cilën në vitin 1981 u bënë prindër të vajzës Rachel Meghan Markle (e njohur vetëm si Meghan Markle). Thomas dhe Doria u shkurorëzuan në vitin 1988.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME