Categories Lajme

VIDEO/ Çmenduri në rrugët e Tiranës, me shpejtësi marramendëse shoferi del nga dritarja dhe bën pompa në kabinën e mjetit

Shpejtësia vijon të jetë ende një problem i madh në rrugët e vendit tonë. Pavarësisht thirrjeve për ndërgjegjësim dhe se “shpejtësia vret”, rinia e “TikTok”-ut vazhdon të shfrenojë imagjinatën në timon.

Së fundmi, JOQ ka publikuar një video ku shihet një automjet me shpejtësi marramendëse ku në të udhëtojnë disa të rinj.

Teksa makina është në lëvizje, shoferi i automjetit shihet teksa del nga xhami dhe fillon të bëjë pompa në kabinën e mjetit.

Nuk dihet vendndodhja e saktë se ku kjo video është regjistruar, por ajo që dihet e sigurt është fakti që “çunat” ja kanë arritur qëllimit të tyre, pra “liket” në TikTok.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME