Categories Showbiz

VIDEO/ Olta “kokë më kokë” në nominim me Luizin? Aktorja thyen rregullat, PARALAJMËRON Armaldon: Do të të shkatërroj….

Loja me litar e zhvilluar 24 orët e fundit në shtëpinë më të famshme Big Brother Vip, vendosi edhe fatin e nominimeve. Sfida përfundoi dhe ishte grupi i aktores Eva Alikaj ai i cili fitoi.

Sipas rregullave të theksuara banorët që do të hiqnin rripin do të shkonin automatikisht në nominim, dhe ata që e hoqën ishin pikërisht Luizi dhe Olta.

E nxitur nga Luizi me fjalët, “je burrneshë, e di sa pikë fiton? Mbyllua gojën të gjithëve, hiqe rripin”, Olta me këtë veprim nxori veten automatikisht në nominim përballë Luizit. Por, a do të jenë vetëm dy banorët përballë njëri-tjetrit apo do të ketë dhe një banor të tretë në nominim?

Ndërkohë, situatat e tensionuara kanë vijuar në shtëpi dhe shkak për të gjithë këtë u bë zgjedhja e liderit të shtëpisë.

Teksa ishin duke diskutuar për votat që secili ka dhënë për liderin, Olta dëgjoi që Maestro ia ka dhënë votën Kiarës.

Kjo zgjedhje e maestros bëri që Olta të “shpërthente”, sa i bëri të ditur që në mundësinë tjetër që do të ketë do e “shkatërrojë”, pra do e nxjerrë në nominim.

“Me këtë i thotë Luizit të lutem mos më elemino. Tani nëse mua më vjen një mundësi ty do të shkatërroj. Se zarfin e kuq e kisha, kam ndërruar nominimin se ti e di shumë mirë vetëm që të mos dilje në nominim sepse shpëtove i fundit dhe ishe gati për të ikur. E ndryshova komplet”, tha ajo.

 

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME