Categories Lajme

VIDEO / Pamje të pabesueshme tek trau i pagesës, makina fluturon 6 metra në ajër

Një incident, i kapur nga kamerat e vëzhgimit, ndodhi në një kabinë me pagesë në autostradën Shengyang-Dalian, që lidh qytetet Shenyang dhe Dilian, dy më të mëdhenjtë në provincën kineze të Liaoning.

Për arsye të panjohura, shoferi iu afrua kabinës së pagesës me shpejtësi të lartë dhe në vend që të drejtohej në njërën prej korsive, u përplas drejtpërdrejt në një barrierë.

Barriera “funksionoi” si një rampë, duke e çuar makinën në ajër të paktën 6 metra në ajër. Siç raportojnë mediat lokale, shoferi i mjetit ka shpëtuar për mrekulli nga aksidenti i tmerrshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Serxho Sula, 26 vjeç, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident automobilistik në Volos të Greqisë

Në fshatin Drenovë të Korçës, një market ka rënë pre e grabitjes me armë zjarri. Sipas…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Mësuesja e biokimisë, Ina Kasimati, kërkon edhe një herë ndihmën e shqiptarëve

Serxho Sula, 26 vjeç, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident automobilistik në Volos të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

‘Më ndihmoni të vij në Atdhe, në Vlorën time!’, mësuesja e shtruar në spitalin francez apelon shqiptarët

Mësuesja e biokimisë, Ina Kasimati, kërkon edhe një herë ndihmën e shqiptarëve. Ndërsa dy vite…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Autonomia spitalore në Shqipëri, rikthehet debati për shërbimet shëndetësore

Në Shqipëri autoritetet zyrtare po prezantojnë disa elementë të autonomisë spitalore, që parashikon delegimin gradual…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme, Shërbimi Meteorologjik Ushtarak: Ja kur rikthehen ditët me diell

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme…

LEXO ME SHUME