Categories Showbiz

VIDEO/ “Për fajin e tij…”! Jori zbulon çfarë i ka ndodhur me Berlusconin: I tërhoqa vëmendjen…

Mëngjesin e sotëm Jori Delli u ka treguar banorëve një histori me Silvo Berlusconin.

Ajo tha se ishte e ftuar në një emision italian kur ish-kryeministri italian ka marrë në telefon regjinë dhe u ka thënë që kamerat të fokusojnë më shumë atë.

Më pas prezantuesi i emisionit sportiv nuk e ka ftuar më Jorin, pasi nuk donte që të dilte sikur Berlusconi e drejtonte atë.

Jori: Isha njëherë në një emision “Tiki Taka”, ai mori në telefon regjinë edhe tha ‘vendosni kamerat më shumë tek ajo vajza atje’. Edhe doli lajmi. Unë për fajin e tij nuk shkova më te emisioni për muaj.

Jori: Se prezantuesi nuk donte të jepte idenë sikur Berluskoni ngaste atë, edhe ai nuk më foli më

Lorenci: Nuk e mora vesh çfarë tha

Jori: Mori në telefon regjinë Berlusconi dhe tha kush është ajo vajza, tregoje më shumë

Jori: Edhe nuk vajta më

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME