Categories Lajme

VIDEO / Shoferi i urbanit të Kamëz rreh pasagjerin: Po ik o të…

Episodet e sherreve në autobusët urbanë janë të shumtë.

I tillë ishte edhe rasti në urbanin e Kamzës.

DENONICIMI:

Grushtat në autobusin e Kamzës…Ora 9.25, shoferi i mbyll derën një zotërie dhe bashkëshortes së tij që mbanin fëmijën në krah. I kërkohet të hapi derën edhe nuk pranonte. Ora 9.37 në terminalin e autobusave veri-jug, vjen një zotëri dhe i thotë shoferit pse zotërisë me fëmijë në krah nuk i hapët derën. Skena përfundoi në këtë gjendje. Shoferi tentoi dhe e dhunoi zotërinë dhe ka përfunduar gjendja keq.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME