Categories Lajme

VIDEO/ Shpërblimi i fundvitit shkakton kaos në postë, radhë e debate mes qytetarëve

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresë së tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video të siguruar nga një qytetar nga një postë në Sarandë, ku si duket shpërblimi i vitit të ri për pensionistët, familjet në nevojë dhe persoanat me aftësi të kufizuara, ka shkaktuar radhë të gjata e debat mes qytetarëve në sportelet e postës.

Berisha shkruan:

“Pak me pare ne posten e Sarandes!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr, uroj te jeni mire . Kjo eshte gjendja ne posten e Sarandes sote ne date 24.12.2018 me vidjo. Ju uroj gjith te mirat.”

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME